Interní fórum - Registrace

Číst pravidla není žádná zábava. S četbou Moderního včelaře se to rozhodně nedá srovnat. Následujících několik krátkých bodů nám umožňuje nastavit pravidla fora interní diskuse PSNV‑CZ. Svým souhlasem se je zavazujete dodržovat.

S čím souhlasíte

 • Pouze pro členy PSNV‑CZ
 • Do fóra mají možnost se registrovat pouze členové PSNV‑CZ, kteří mají zaplacen členský příspěvek na daný rok.

 • Na domácím hřišti se neschováváme
 • Diskusní fórum není anonymní, proto uveďte při registraci jako uživatelské jméno své jméno a příjmení (např. Vilík Nejezmed, na přezdívky si nehrajeme).

 • Email nám usnadňuje registraci
 • Uveďte email totožný s emailem, který jste uvedli při přihlašování / aktualizaci Vašich členských údajů v PSNV‑CZ. Nejste-li si jisti, kontaktujte jednatele (jednatel@psnv.cz).

Psaní příspěvků

 1. Než založíte nové téma, použijte funkci Hledat a ověřte, zda už někdo podobný dotaz nepoložil před Vámi.
 2. Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
 3. Nevkládejte do diskuse cizí e-maily, telefonní čísla, adresy, případně jakékoli jiné osobní údaje bez souhlasu jejich autorů či vlastníků. Tyto příspěvky budeme mazat.
 4. Na fóru je zakázáno vkládat příspěvky porušující zákony ČR. Zároveň se zavazujete dodržovat pravidla slušného chování a respektovat rozhodnutí administrátora.
 5. V případě opakovaného porušování pravidel má administrátor fóra právo uživateli zrušit přístup do fóra.

Děláme všechno pro to, aby fórum fungovalo a bylo přehledné. K tomu využíváme služeb platformy phpBB. Může se tedy stát, že budeme potřebovat změnit i tato pravidla. V takovém případě ale učiníme vše potřebné pro to, abychom Vás o změně informovali s dostatečným předstihem.

Děkujeme a přejeme přínosnou diskusi.